svg

Hakkımızda

Ofisimizin temel prensipleri arasında hızlı ve etkili çözüm, hesap verilebilirlik, ihtiyaca yönelik planlama, doğru ve zamanında bilgilendirme yer almaktadır. Bu prensipleri esas alarak nihai hedefimiz, müvekkillerimize ve danışanlarımıza uzmanlık alanlarımızda kaliteli hizmet sunmak ve yenilikçi bakış açımızı korumaktır.

Topluma ve çevreye duyarlı ekibimizle birlikte müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği alanlardaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına bütüncül, doğru ve etkin bir şekilde çözüm yolları sunabiliyoruz.

Çalışmalarımızı uluslararası standartlarda hukuk hizmeti sağlama vizyonuyla yürütüyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda kurucu ortaklarımızdan Avukat Metin Ülker, Legal 500 EMEA 2022, Legal 500 EMEA 2023 ve Legal 500 EMEA 2024 sıralamalarında uyuşmazlık çözümü alanında üst üste “Next Generation Partner” olarak gösterilmiştir.

 

Ayrıca Avukat Metin Ülker, Legal 500 (Legalease) tarafından Türkiye için ilk kez hazırlanan uyuşmazlık çözüm alanında önde gelen  “Private Practice Powerlist 2023 – Dispute Resolution” listesinde gösterilmiştir.

 

2024 yılında ise hukuk ofisi olarak The Legal 500 tarafından EMEA 2024 sıralamalarında Uyuşmazlık Çözümü alanında “Önde Gelen Hukuk Bürosu (Leading Firm)” olarak ve son 2 yıldaki çalışmalarımız kapsamında “İzlemeye Değer Firma (Firm To Watch)” olarak gösterilmiştir. 

Ekibimiz

Metin ÜLKER
Kurucu – Avukat

Çağatay ŞİMŞEK
Kurucu – Avukat

Hande Nazan ABATAY
Stajyer Avukat

Gülay KIZILTAŞ
İdari Asistan

Danışmanlarımız

Prof. Dr. Öz SEÇER
Danışman

Psk. Ezgi ÜLKER
Danışman – İnsan Kaynakları