svg

YASAL UYARI

 

Sayın Ziyaretçi,

 

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup, herhangi bir şekilde hukuki görüş veya mütalaa içermemektedir. Ülker Şimşek Hukuk Bürosu bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez. Bu bağlamda bu internet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir.

 

Ülker Şimşek Hukuk Bürosu, bu sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Ülker Şimşek Hukuk Bürosu, ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

 

Bu internet sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına uyularak reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, iş veya buna benzer başka bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz.

 

İnternet sitemiz ve sitede yer alan bilgiler avukatlık ilişkisi kurulması için bir davet veya öneri değildir.  

 

Site içeriğinde yer alan yasal metinler ve makaleler ile sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları büromuza aittir. Burada sayılan veya sayılmasa da bu internet sitesinde bulunan metinler Ülker Şimşek Hukuk Bürosu’nun yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.